Denna webbshop är stängd för köp.
Klicka här för mer information

Sökresultat - Clare Swatman

Sök »
Din sökning gav 9 träffar. Klicka på titeln för mer information eller lägg den i din kundvagn direkt. Om Du inte hittar titeln vid sökning se Söktips

Fördjupa min sökning

  • Innan du går

    Innan du går
    av Clare Swatman

    Pocket - 2018 - Svenska - ISBN: 9789188447937

    »En fullkomligt underbar kärlekshistoria. Den kommer att svepa dig med sig och få dig att gråta. Jag älskade den!« Katy Regan, författare till The Story of You  Allt Zoe vill är att få en chans att säga allt det där hon aldrig sa till sin man Ed. At…

  • Innan du går

    Innan du går
    av Clare Swatman

    Inbunden - 2017 - Svenska - ISBN: 9789188447395

    »Vacker, berörande & stark.« Betyg 4 av 5, Jennies boklista Allt Zoe vill är att få en chans att säga allt det där hon aldrig sa till sin man Ed. Att få tala om hur mycket hon älskade honom och att hon aldrig insåg vad som var verkligt viktigt under…

  • Before you go - Jeder letzte Tag mit dir

    Before you go - Jeder letzte Tag mit dir
    av Clare Swatman

    Pocket - 2018 - Tyska - ISBN: 9783734103698

  • The Mother's Secret

    The Mother's Secret
    av Clare Swatman

    Pocket - 2018 - Engelska - ISBN: 9781509824816

    The Mother's Secret by Clare Swatman is a powerful story about family, secrets and devastating lies. Love keeps us together . . . Sisters Kate and Georgie have always shared a close bond. While Kate enjoyed the freedoms of youth, Georgie remained at…

  • Før du forsvinder

    Før du forsvinder
    av Clare Swatman

    Häftad - 2018 - Danska - ISBN: 9788702235036

    Denne historie begynder med en slutning, men slutningen er kun begyndelsen … Zoe er kort for hovedet og irriteret, da hun siger farvel til sin mand den morgen, der kommer til at ændre alt. For Ed bliver dræbt af en lastbil. Oveni i savnet slå…

  • Before You Go

    Before You Go
    av Clare Swatman

    Pocket - 2017 - Engelska - ISBN: 9781509824854

    Before You Go is powerful story of love and loss perfect for fans of Me Before You and One Day, by debut author Clare Swatman. When Zoe's husband Ed dies, her world caves in. But what if Zoe can get Ed back? You find your soulmate . . . Some peop…

  • Before You Go

    Before You Go
    av Clare Swatman

    Häftad - 2018 - Engelska - ISBN: 9781785414466

  • Before You Go

    Before You Go
    av Clare Swatman

    Inbunden - 2017 - Engelska - ISBN: 9781785414404

  • Das Geheimnis meiner Mutter

    Das Geheimnis meiner Mutter
    av Clare Swatman

    Pocket - 2019 - Tyska - ISBN: 9783734107214

  • Innan du går

    Innan du går
    av Clare Swatman, Clare Swatman

    e-bok - 2017 - Svenska - ISBN: 9789188447401

    Allt Zoe vill är att få en chans att säga allt det där hon aldrig sa till sin man Ed. Att få tala om hur mycket hon älskade honom och att hon aldrig insåg vad som var verkligt viktigt under den tid de hade tillsammans. Nu är han död och allt är för…

  • Dear Grace

    Dear Grace

    Häftad - 2021 - Engelska - ISBN: 9781916906006

  • Før du går

    Før du går
    av Clare Swatman, Clare Swatman

    Pocket - 2017 - Norska (bokmål) - ISBN: 9788283180534

    Du finner ditt livs sjelevenn ... men forstår det ikke før det er for sent. Studentene Zoe og Ed famler seg inn i voksenlivet, de velger ulike veier og har lite kontakt. Etter mange år, flere kjærester, midlertidige jobber og ustabile boforhold, møt…