Denna webbshop är stängd för köp.
Klicka här för mer information

Wedding Party
  • Bandtyp: Pocket
  • Språk: Engelska
  • Utgiven: 20210819
  • Antal sidor: 480
  • Vikt i gram: 326
  • ISBN10:1784162485
  • ISBN13:9781784162481

Wedding Party

(Pocket)
Beskrivning:

An unputdownable thriller, perfect for fans of THE HOLIDAY and BIG LITTLE LIES. 'A sparkling, thrilling whodunit with a cast of extraordinarily well-realised characters and a setting that will take your breath away.

Kundrecensioner och bloggar

Sök fler böcker:

Kunder som köpt denna bok har
även köpt:
Skotten i Köpenhamn :  ett reportage om
Vintermörker :  samlade spänningshistori
Uppgång och fall
Uppgång och fall
av Strömquist, Liv
Miniatyrmakaren
Miniatyrmakaren
av Burton, Jessie
Min mors självbiografi
Min mors självbiografi
av Kincaid, Jamaica