Denna webbshop är stängd för köp.
Klicka här för mer information

Younger Wife
  • Undertitel The most addictive, twisty and dark psychological thriller for fans of Liane Moriarty
  • Förlag:

    HodderStoughton

  • Bandtyp: Pocket
  • Språk: Engelska
  • Utgiven: 20220922
  • Antal sidor: 368
  • Vikt i gram: 41
  • ISBN10:1529330947
  • ISBN13:9781529330946

Younger Wife

(Pocket)

Beskrivning:

A new dark and unputdownable psychological thriller, perfect for fans of Liane Moriarty.

Kundrecensioner och bloggar

Sök fler böcker:

Kunder som köpt denna bok har
även köpt:
Skotten i Köpenhamn :  ett reportage om
Uppgång och fall
Uppgång och fall
av Strömquist, Liv
Den allvarsamma leken
Den allvarsamma leken
av Söderberg, Hjalmar
Miniatyrmakaren
Miniatyrmakaren
av Burton, Jessie
Min mors självbiografi
Min mors självbiografi
av Kincaid, Jamaica